Deense gemeenschap in Brussel schenkt 2337 euro

Deense gemeenschap in Brussel schenkt 2337 euro

Toegevoegd op 16 juni 2017

Naar aanleiding van een show in de Scandinavische School Brussel te Waterloo door het Deense Performance Team werden we eerder dit jaar gecontacteerd door de Deense ambassadeur.  Samen met de Deense Kerk in Brussel wou de ambassade de opbrengst van deze show uit de Imani World Tour aan onze vereniging schenken.

Op 31 mei werden we uitgenodigd om dit schitterende spektakel vanop de eerste rij bij te wonen.  Tijdens een 2 uur durend optreden van ruim 20 turners kwamen verschillende aspecten zoals dans, gymnastiek en acrobatie aan bod.

Eén van de doelstellingen van deze groep is om jongeren te laten bewegen.  Ook bij onze leden is voldoende beweging van prioritair belang.

Vandaag werden we ontvangen door de Deense Ambassadeur om de opbrengst van dit gebeuren in ontvangst te nemen.  De cheque van 2337 euro zullen we goed besteden in de uitbouw van onze zelfredzaamheidweek 2018.

Hartelijk dank aan de medewerkers van de Deense Ambassade en de Deense Kerk voor hun inzet in dit project.

 

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte van de laatste gebeurtenissen en het laatste nieuws.

Wij respecteren uw privacy. Uw gegevens worden altijd vertrouwelijk behandeld

Spina Bifida op Facebook

Spina Bifida & Hydrocephalus

Contact Info