Jurn Anthonis nieuwe educatief medewerker

Jurn Anthonis nieuwe educatief medewerker

Toegevoegd op 01 februari 2022

Vandaag, 1 februari, mochten we Jurn Anthonis verwelkomen als nieuwe educatief medewerker van onze vereniging.

Jurn werd in 1996 geboren met spina bifida en hydrocephalus.  Sinds zijn 6de levensjaar is hij reeds betrokken bij onze vzw.  Eerst doorliep hij onze jeugdkampen om vervolgens als vrijwilliger bij deze activiteiten actief te zijn als begeleider.

Mario en Jurn verdeelden de taken die op de plank liggen.  Jurn zal hierbij het aanspreekpunt zijn voor de activiteiten van onze vereniging en zorgt voor een vlotte samenwerking met het UZ Leuven.   Mario spitst zich verder toe op het administratieve en financiële luik.  Ook communicatie en internationale betrekkingen zijn Mario’s taak.  Mario blijft verder ook de samenwerking met het UZ Gent ondersteunen.

Jurn en Mario zijn bereikbaar via de algemene mailbox: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Verder kan je ons ook nog steeds telefonisch bereiken.  Maria staat u graag te woord op het nummer 0477 17 02 14.

Welkom in het team, Jurn!

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte van de laatste gebeurtenissen en het laatste nieuws.

Wij respecteren uw privacy. Uw gegevens worden altijd vertrouwelijk behandeld

Spina Bifida op Facebook

Spina Bifida & Hydrocephalus

Contact Info