28 maart 2017... Save the date

28 maart 2017... Save the date

Toegevoegd op 06 oktober 2016

De laatste jaren schenken we met onze vereniging meer aandacht aan het belang van een goede samenwerking met de multidisciplinaire spina bifida teams uit de Vlaamse universitaire ziekenhuizen. 

Zo werden we enkele jaren geleden reeds betrokken bij een symposium in het UZ Leuven en vaardigden we gastsprekers af.  Verder mochten we leden van het team uit Gasthuisberg ontvangen op onze 2-daagse ontmoeting rond relaties en seksualiteit (2014).  Daarnaast trok een sporttherapeut uit het UZ Leuven, campus Pellenberg, samen met onze educatief medewerker vorige maand naar Tallinn (Estland) om er te spreken over actief leven met spina bifida.  Als voorlopig hoogtepunt van deze versterkte samenwerking vindt eind deze maand de internationale conferentie 'Turning Points 2016' plaats, een event dat tot stand kwam dankzij een sterke samenwerking tussen de Internationale Federatie voor spina bifida en hydrocephalus, het UZ Gent en onze vzw.

En ondertussen kijken we ook al naar de toekomst.  Bij het UZ Gent ligt er momenteel een voorstel tot een officieel samenwerkingsakkoord tussen het UZ Gent en onze vereniging op tafel en in het UZ Gasthuisberg Leuven plannen ze op dinsdag 28 maart 2017 opnieuw een symposium waaraan we het wagonnetje van onze vereniging graag aan koppelen.  De inhoud van deze ongetwijfeld boeiende dag houden we nog even geheim.  Alle info hierover later op deze site, in ons tijdschrift en via social media.

 

Inschrijven voor onze nieuwsbrief

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte van de laatste gebeurtenissen en het laatste nieuws.

Spina Bifida op Facebook

Spina Bifida & Hydrocephalus

Contact Info